بهترین روغن خراطین اصل

روغن خراطین در بزرگ کردن آلت تناسلی مردان، بزرگ کردن سینه هاو بزرگ کردن لب ها تاثیر بسیار بالایی داشته و در مدت کوتاهی با استفاده از روغن خراطین صددرصد اصل می توان اندام های مورد نظر را بزرگ تر کرد.

روغن خراطین اصل تاثیر مستقیمی در حجیم و بزرگ تر کردن اندام های مختلفی دارد. بزرگ ترکردن آلت تناسلی آقایان، بزرگ کردن سینه، بزرگ کردن سینه، بزرگ کردن گونه ها و بزرگ تر کردن باسن از مهمترین خواص روغن خراطین می باشد.

روغن خراطین اصل تهیه شده در لابراتوارهای پیشرفته روجا از بالاترین خلوص ممکن برخوردار بوده و تاثیر گذاری صدرصدی دارند از مهمترین خواص روغن خراطین حجیم کردن اندامها و قسمتهای مختلف بدن است حجیم کردن لب ها، بزرگ و سفت کردن سینه و باشن و فزایش طول و کلفتی آلت تناسلی آقایان از مهمترین خواص روغن خراطین می باشد.


عوارض روغن خراطین

قیمت روغن خراطین

روغن خراطین اصل

روغن و کرم خراطین اصل

کرم خراطین روجا دارای تاثیرگذاری بسیار بیشتر و سریعتری نسبت به روغن خراطین می باشد.

ویژه آقایان با تاثیر گذاری قطعی


در مدت زمان 45روز تا دوماه به اندازه و سایز طبیعی

با تاثیر تضمینی و امکان برگشت وجه در صورت عدم رضایت

فروشگاه نیک خرید با 12 سال سابقه درخشان در ارائه خدمت 

روغن خراطین زالو اصل روجا

حاوی 80 درصد روغن خراطین با بالاترین کیفیت ممکن

و بیست درصد روغن زیتون

روغن خراطین زالو اصل روجا، به عنوان با کیفیت ترین محصولتاثیرگذار در این زمینه

جوایز متعددی از سازمان غذا و دارو مراجع مختلف دریافت نموده است.

این تضمین وجود دارد که با استفاده صحیح از کرم و روغن خراطین اصل روجا، ظرف مدت 2 دوماه از زمان آغاز مصرف روغن خراطین اصل روجا، اندازه آلت تناسلی آقایان سه تا 5 سانتی متر از طول و یک تا یک و نیم سانتیمتر از عرض رشد داشته باشد

به شما اطمینان می دهیم که با مصرف کرم و روغن خراطین اصل روجا، احساس شرمندگی جنسی را برای همیشه فراموش خواهید کرد.

توصیه شده توسط بهترین متخصصین ارولوژیست کشور

خراطین

در صورت عدم رضایت از کیفیت و تاثیر روغن خراطین عرضه شده در این فروشگاه، وجه پرداختی شما برگشت داده خواهد شد.

روغن خراطین 100% اصل روجا

روغن خراطین اصل روجا برای اولین بار در سال 1379 تولید شد از آن زمان تا کنون هزاران نفر از این روغن بسیار با کیفیت و خالص استفاده کرده و نتایج بسیار خوبی نیز کسب کرده اند.

اکنون پس از گذشت حدود 12 سال از تولید اولین شیشه از روغن خراطین روجا، این اطمینان را به شما مصرف کننده گرامی می دهیم که این روغن ارزشمند را می توانید با خیالی آسوده مصرف کرده و از تاثیرگذاری آن اطمینان داشته باشید.

ما به عنوان تولید کننده و تنها مرکز فروش مجاز اینترنتی محصولات لابراتوار بزرگ روجا (بزرگترین لابراتوار تولیدکننده روغن های حیوانی و گیاهی کشور)، این تضمین را به شما می دهیم که روغن خراطین اصل روجا، تاثیرگذاری قطعی و بی چون و چرایی خواهد داشت.

روغن خراطین

دارای پروانه بهره برداری و مجوز بهداشت

لابراتوار روجا با سابقه درخشان بیست ساله و به عنوان بزرگترین و مجهزترین لابراتوار تولید انواع روغن های گیاهی و حیوانی، محصولات بسیار و باکیفتی را تولید کرده و علاوه بر مصرف داخلی، اقدام به صادرات تولیدات خود به کشورهای خارجی نیز می نماید.

روغن خراطین تولید شده در لابراتوار روجا، از بالاترین کیفیت و تاثیر گذاری ممکن برخوردار بوده و تاثیر گذاری آن تضمینی می باشد. متاسفانه در اکثر فروشگاهها محصولات تقلبی فراوانی را به نام روغن خراطین به فروش می رسانند که فاقد هرگونه خاصیت تاثیرگذاری می باشنددروغن خراطین 100% اصل دارای خواص احتقان اور و بزرگ کنندگی می باشد.

درصورت عدم رضایت از کیفیت و تاثیرگذاری کرم و روغن خراطین ارسال شده، وجه پرداختی شما برگشت داده خواهد شد.

برای برگشت وجه پرداختی تنها می بایست شاره فاکتور سفارش خود را به همراه شماره کارت بانکی خود برای ما ارسال فرمایید

کرم و روغن خراطین 100% اصل

با تاثیر گذاری قطعی

توصیه شده توسط متخصصین ارولوژیست

یک محصول قدرتمند با تاثیر بسیار عالی برای افرادی که از کوچک بودن آلت تناسلی خود رنج می برند.

خراطین

روغن خراطین روجا بصورت طبیعی و از زالو بدست می آید از سالیان دراز و در طب سنتی از روغن زالو در بزرگ کردن آلت تناسلی مردان و سایر قسمتهای بدن به مانند سینه ها، لب ها، گونه ها و باسن استفاده می شده است روغن خراطین عرضه شده در این فروشگاه محتوی 30 میلی لیتر روغن خراطین به همراه یک کرم خراطین با حجم 15 میلی لیتر از بهترین نوع روغن خراطین با تاثیر گذاری بی چون و چرا می باشد محتویات کرم و روغن خراطین عرضه شده در این فروشگاه می تواند بمیزان استفاده 3 الی 4 ماه شما را کفایت نماید.

تاثیر گذاری تضمینی

فروشگاه اینترنتی نیک خرید، به عنوان تنها نماینده مجاز فروش تولیدات لابراتوار رجا، روغن خراطین و کرم خراطین 100% اصل را با قیمتی بسیار مناسب در اختیار هموطنان گرامی قرار می دهد تاثیر گذاری روغن خراطین روجا تضمینی بوده و درصورت عدم رضایت از کیفیت و تاثیر گذاری آن، شما خریدار گرامی می توانید تنها با اعلام شماره فاکتور سفارش خود که همراه این محصول برای شما ارسال می شود، وجه پرداختی خود را پس بگیرید.

مهمترین ملاک در تاثیر گذار بودن و یا عدم تاثیر گذاری روغن خراطین ارسال شده، تنها گفته شما خواهد بود.

روغن خراطین اصل

خواص روغن و کرم خراطین اصل روجا

روغن خراطین اصل، در بزرگ کردن اندامهای مختلف بدن تاثیر شگفت انگیز و بالایی دارد از سالیان دور و در طب سنتی، از روغن خراطین برای حجم دادن و بزرگ کردن آلت تناسلی مردان استفاده می شده است اما در سالهای اخیر از این روغن برای بزرگ کردن لب ها، سینه و باسن نیز استفاده می شود روغن خراطین بخاطر خاصیت احتقان آوری، باعث افزایش گردش و جریان خود در محل مورد نظر شده و با خون رسانی و تغذیه بیشتر اندام مورد نظر، باعث حجیم و بزرگ ترین شدن ان اندام می شود.

عوارض روغن خراطین

روغن خراطین روجا، یک روغن 100% طبیعی و تولید شده در پیشرفته ترین لابراتوار تولید روغن های گیاهی و حیوانی ایران  میباشد. این محصول قرنهاست به عنوان موثرترین حجم دهنده و افزایش دهنده سایز گونه ، لب ، سینه و باسن مورد استفاده قرار گرفته است. روغن خراطین در اکثر نقاط بدن و پوست باعث افزایش حجم خواهد شد روغن خراطین اصل روجا به عنوان یک محصول صددرصد طبیعی و خالص می تواند در بزرگ کردن نواحی مختلف بدن کاربرد داشته باشد روغن خراطین اصل، فاقد عارضه می باشد اما افرادی که دارای حساسیتهای پوستی می باشند بهتر است قبل از استفاده از ان با پزشک مشورت نمایند.

روغن خراطین زالو تولیدی شرکت قدیمی و معتبر روجا، بدون شک از بالاترین کیفیت و قدرت تاثیرگذاری در میان تمام محصولات مشابه برخوردار می باشد تحصیل روغن خراطین با خلوص بالا و دارابودن تاثیر گذاری مناسب برای رشد بافت های مختلف بدن بخصوص آلت تناسلی آقایان، نیازمند بهره گیری از تجهیزات پیشرفته آزمایشگاهی می باشد. لابراتوار روجا به عنوان بزرگترین لابراتوار تولید روغن های گیاهی و حیوانی با مصارف زیبایی و درمانی، بهترین روغن خراطین زالوی خاورمیانه را با قیمتی بسیار مناسب، برای سالیان متمادی است که تولید و در اختیار هموطنان گرامی و سایر کشورهای جهان قرار می دهد.
 
خواص روغن و کرم خراطین اصل روجا :
 

check

   افزایش سایز و حجم گونه ها ، لب ها ، سینه ، باسن و آلت تناسلی و…

check

   نرم کننده و لطافت پوست

check

   کمک به دیر انزالی آقایان (باید همراه با مکمل استفاده شود)

check

   از بین برنده و مسکن دردهای عضلانی

check

   افزایش دهنده جریان خون در رگ ها

check

    محرک اعصاب خارجی

check

   دوره درمان روغن خراطین

check   همراه با کرم خراطین


طرز استفاده از روغن و کرم خراطین اصل روجا :

بسیاری از افراد با خرید روغن خراطین توقع دارند که با چند مرتبه استفاده از آن، به نتیجه مطلوبی دست یافته و حجیم و بزرگ تر شدن اندام مورد نظر خود را شاهد باشند اما باید بدانید که این توقع بیجایی است چراکه حداقل زمان تاثیر گذاری یک روغن خالص و مرغوب، دو الی سه ماه می باشد با مصرف روزانه دومرتبه از آن و به طول حد اقل دوماه، می توانید شاهد بزرگتر شدن اندام مورد نظر خود باشد. طرز مصرف روغن خراطین بسیار ساده است. کافی است قبل از مصرف پوست را شستشو دهید ، خشک کنید و به مدت 1 دقیقه با انگشتان خود آرام ماساژ دهید یا با حوله داغ کمی گرم کنید. سپس چند قطره روغن خراطین روجا را روی پوست خود بریزید و به مدت 3-4 دقیقه ماساژ دهید. این عمل را حداقل  این کار در افزایش جریان خون بسیار موثر بوده و در نتیجه گیری نهایی تاثیر خوبی داردوزی یکبار و به مدت 2 ماه انجام دهید تا به نتیجه دلخواه برسید.

استفاده دو الی سه ماه از روغن خراطین اصل روجا، قطعا می تواند باعث افزایش طول و قطر آلت تناسلی در مردان شود این مسئله طی بیش از ده سال زمان فروش این روغن به هزاران نفر و از طریق همین فروشگاه ثابت شده است بسیاری از افراد با استفاده از این محصول توانسته اند برای همیشه از داشتن آلت تناسلی کوچک و باریک خلاص شوند و از مالکیت یک آلت مردانه با اندازه طبیعی احساس غرور کنند شما چرا باید خود را از این احساس خوب محروم سازید؟

همینک روغن خراطین اصل را از همین فروشگاه سفارش دهید و درصورتی که به نتیجه دلخواه دست نیافتید، این فروشگاه آماده است تا با کمال میل وجه پرداختی شمارا بدون کم و کاست به شما بازگرداند.این تضمین فروشگاه نیک خرید با بیش از یک دهه فعالیت موفق و کارنامه درخشان است.

 روغن و کرم خراطین زالو

روغن خراطین زالو، دارای بهترین کیفیت و بالاترین تاثیرگذاری می باشد عموم روغن های خراطین موجود در بازار به روغن خراطین کرم خاکی مشهور می باشند که حتی در صورت اصل بودن نیز از درجه تاثیر گذاری کمتری نسبت به روغن خراطین زالوی روجا برخوردارند.
علت متفاوت بودن قیمت روغن های خراطین موجود در بازار :

در حال حاضر نمونه های مختلف و تقلبی ای ازاین محصول به عنوان روغن خراطین در بازار موجود می باشد که با قیمت هایی متفاوت روش میرسد.

عوارض روغن خراطین اصل روجا

روغن خراطین و کرم خراطین اصل روجا در پیشرفته ترین لابراتوار روغن های حیوانی و گیاهی ایران، لابراتوار روجا و از زالو بدست می آید روغن خراطین اصل روجا، کاملا طبیعی بوده و هیچگونه عوارضی ندارد.
پکیج روغن خراطین اصل روجا شامل روغن خراطین 100% اصل و یک قوطی کرم می باشد روغن خراطین و پماد خراطین در یک پکیج و بسته بندی برای شما ارسال خواهد شد.

بزرگ کردن آلت تناسلی آقایان

یکی از مهمترین خواص روغن خراطین اصل روجا، حجیم و بزرگ کردن آلت تناسلی آقایان می باشد بسیاری از مردان بنا به دلایل ژنتیکی و مادرزادی از آلت تناسلی کوچکتری نسبت به سایرین برخوردار هستند گرچه این مسئله در میزان کسب لذت از انجام امور جنسی دخالتی ندارد اما از نظر حس اعتماد به نفس در مردان بسیار مهم و با اهمیت می باشد برای بزرگ کردن آلت تناسلی مردان می توان از روغن خراطین اصل و با کیفیت بهره گرفت روغن خراطین زالو تولید لابراتوار روجا به عنوان بزرگترین لابراتوار تولید کننده روغن های گیاهای و حیوانی با خواص دارویی در کشور، قطعا روغن خراطین صددرصد خالص و باکیفیتی را در اختیار شما قرار می دهد این روغن در تاثیرگذاری برای بزرگ و قطور کردن آلت تناسلی مردان، بصورت ویژه ای کارامد بوده و با مصرف صحیح از ان می توان احساس داشتن آلت تناسلی کوچک را برای همیشه به باد فراموشی سپرد.

روغن خراطین اصل روجا طی 12 سال فروش خود و بااستفاده هزاران نفر ازآن، آزمون خود را بخوبی پس داده و به عنوان یک محصول با تاثیرگذاری بی قیدوشرط توانسته است تاثیرگذاری خود را به اثبات برساند.

با استفاده دو تا سه ماه از روغن خراطین به منظور بزرگ و قطور کردن آلت تناسلی مردان، می توان به نتیجه ایده آل دست یافت.

این تضمین لابراتوار روجا و فروشگاه اینترنتی نیک خرید به عنوان تنها نماینده مجاز این لابراتوار می باشد.

فواید روغن و کرم خراطین برای خانمها

خراطین اصل

بزرگ کردن لب ها: بسیاری از بانوان از روغن خراطین برای حجیم تر کردن اندام های مختلفی از بدن خود استفاده می کنند استفاده از روغن خراطین برای حجیم کردن لبها: یکی دیگر از اعضای صورت بخصوص صورت خانم ها،که عامل مهمی در زیبایی آنهاست.لب ها هستند.لب های نازک و باریک زیبایی دلنشینی ندارند و برعکس لب های حجیم و بزرگ بهمراه کمی آرایش میتواند چهره ای کاملا بینظیر و مطلوب از چهره نمایان کند.روش هایی که امروزه بکار میرود عمدتا تزریق ژل یا استفاده از دستگاه های پروتز میباشد. که جدای از هزینه بالا ،عوارض جبران ناپذیری نیز بهمراه دارد.روغن خراطین روجا با قدرت شگفت انگیز در حجم دهی میتواند گزینه بسیار مناسبی برای افزایش حجم و اندازه لب ها باشد.دوره استفاده از این روغن برای لب ها دوماه و بطور معمول یکبار استفاده در روز است.

بزرگ کردن سینه: روش های متعددی برای افزایش حجم و سایز سینه خانم ها وجود دارد.بعد از عمل جراحی که البته خطرناک ترین و پرهزینه ترین روش میباشد استفاده از حجم دهنده ها بیشترین تاثیر را دارد.کرم ها و ژل های حجم دهنده به دلیل ترکیبات شیمیایی موجود در آنها دارای عوارض متعدد مثل سیاه و لکه دار شدن عضو ،سوزش و خارش های طولانی مدت میباشند.روغن طبیعی خراطین با اثر گذاری بسیار بیشتر نسبت به کرم ها و ژل ها دارای کمترین عوارض مصرف میباشد

از بین برنده چین و چروک بسیار قوی و تاثیرگذار

کرم خراطین زالو در از بین بردن چین و چروک های پوست نیز می تواند بسیار موثر باشد ه این ترتیب که با استفاده دو ای سه ماه از روغن خراطین زالوی شرکت روجا، می توان شاهد از بین رفتن چین و چروک های پوست صورت و بدن بود بخاطر قدرت بالای این محصول در از بین بردن چین و چروک های عمیق،روغن خراطین تولیدی این شرکت از سوی بسیاری از متخصصین پوست نیز برای این منظور توصیه می شود.

روغن خراطین

حجیم کردن گونه ها: گونه ها نقش بسیار موثری بر زیبایی افراد بخصوص خانم ها دارد.امروزه با تزریق ژل به زیر گونه و یا گذاشتن پروتز گونه ،عمل زیبایی گونه را انجام میدهند.بدلیل حرکت ژل ها در زیر پوست و بوجود آمدن عوارضی مثل تورم ،کبودی و التهاب سلولی ، این نوع عمل در نزد بسیاری از متخصصان جراحی رد شده است.با استفاده از روغن خراطین اصل میتوانید به مدت لازم، به اندازه متناسب دلخواه و زیبایی مورد نظر دست یابید.


فواید روغن و کرم خراطین برای آقایان

بزرگتر کردن آلت تناسلی آقایان:هرچند سایز نرمال و طبیعی آلت جنسی مردان حدود ۱۵ سانتیمتر است ،اما خیلی از آقایان با مشکل کوچک بودن آلت تناسلی خود روبرو هستند با استفاده مدت لازم از این روغن به مدت لازم می توان حجم و اندازه آلت تناسلی را نیز افزایش داد.

کرم خراطین اصل روجا با تاثیرگذاری بسیار سریع
 
به همراه روغن خراطین اصل روجا، یک قوطی کرم خراطین %100 اصل و با بالاترین قدرت تاثیرگذاری و مرغوبیت نیز برای شما ارسال خواهد شد. کرم خراطین روجا از بالاترین میزان تاثیرگذاری برخوردار است. افرادی که برای بزرگ کردن گونه ها، لب ها و یا در آقایان برای بزرگ تر کردن آلت تناسلی، این محصول را خریداری می نمایند، می توانند ابتدا از کرم خراطین استفاده کنند تا بسیار سریعتر و بهتر به نتیجه مطلوب برسند. 

برای تاثیرگذاری هرچه سریعتر و بیشتر، می توانید ابتدا از کرم خراطین موجود در بسته بندی محصول استفاده نمایید.

گارانتی برگشت وجه

روغن خراطین عرضه شده در این فروشگاه  دارای ضماانت برگشت وجه می باشد به این صورت که در صورت عدم کسب نتیجه مطلوب از آن، می توانید با اعلام شماره فاکتور سفارش خود که به همراه محصول برای شما ارسال شده است، وجه پرداختی خود را دریافت کنید.

ما به شما تضمین می دهیم با خرید این محصول و استفاده دقیق ان طبق دستور بروشور همراه محصول، پنجره ای رو به امید و زندگی تازه ای همراه با لذت و شادی  را آغاز خواهید کرد.

خرید اینترنتی روغن و کرم خراطین اصل

 برای خریداینترنتی این محصول بر روی تصویر "اضافه به سبد خرید" در ابتدای صفحه کلیک کرده و فرم سفارش را پر نمایید. این محصول از طریق پست برای شما ارسال خواهد شد.

قیمت کرم خراطین و روغن خراطین روجا هردوباهم

30 میلی گرم روغن خراطین اصل و خالص

15 میلی گرم کرم خراطین دارای بالاترین مرغوبیت و تاثیرگذاری

49هزار تومان

محتویات  یک پکیج کرم و روغن خراطین، برای مصرف مدت زمان  یکماه کفایت خواهد کرد اما درنهایت و برای رسیدن به نتیجه قطعی، می بایست  دو شیشه از این محصول را خریداری نمایید. با خرید یکجا و همزان این دو شیشه می توانید از پرداخت هزینه ارسال پستی اضافه پرهیز نمایید.

سفارشاتی که هزینه آنها بصورت آنلاین پرداخت می شوند علاوه بر تخفیف در هزینه ارسال،  در اولویت قرار داشته و با سرعت بسیار بیشتری ارسال می شوند.

http://11220019.skybasket.ir/add/36.html

supportمشتری گرامی، در صورت مواجهه با مشکل در هنگام ثبت سفارش، می توانیدبا قسمت پشتیبانی فروشگاه به شماره 05137581011 تماس حاصل فرمایید.

آخرین ویرایش  96/1/15

پشتیبانی آنلاین در تلگرام

09364291640

تماس تلفنی

05137581011

05137295826

روغن مورچه

دیدگاه‎ها


رتبه 
1396-02-23

روغن زالو

خدا پدرو مادرتون رو رحمت کنه
اولش با ترس و دودلی این محصول رو از شما خریداری کردیم ئ فکر می کردیم که شما هم مثل خیلی از جاها فقط دنبال تبلیغ هستید و فقط به فروش محصول خودتون فکر می کنید مخصوا وقتی یکم دیرتر بدستمون رسید گفتیم پولمون هم رفت ولی کم کم متوجه شدیم که محصول خوبی برامون ارسال کردین مارو حلال کنید بخدا هرکجا که بتونم برای شما تبلیغ خواهم کرد با 100هزارتومن زندگی منو تغییر دادین قبل از استفاده اندازه گرفتم و عکس هم گرفتم می خواستم بدونم واقعا تاثیر میزاره یانه ایکاش راهی بود تا به همهثابت میکردم که چقدر تغییر کرده همینکه احساس می کنم مثل بقیه مردها نرمال هستم انگار دنیارو به من دادید

هنوز هم باورم نمیشه که به همین راحتی و فقط با دوتا شیشه روغن مشکلی که چندین سال داشت خفه ام می کرد برطرف شده

دمتون گرم

 • آیا این دیدگاه برای شما مفید بود؟
 • گزارش
رتبه 
1396-01-16

خراطین

من روغن خراطین تازه سفارس دادم صورت چاق میکنه آیا

 • تعداد 1 نفر از 1 نفر این دیدگاه را مفید ارزیابی کرده‌اند.
 • گزارش
رتبه 
1396-01-14

جوابیه کاربر ساسان

ساسان عزیز
بسیاری از پزشکان امروزی، روش های درمانی طب سنتی را ناصحیح دانسته و آنها را اشتباه می دانند همان اصولی که پدران ما و پدران انها برای درمان انواع بیماریها و دردهای خود استفاده کرده و نتیجه نیز گرفته اند
روغن خراطین زالو با تاثیرگذاری قطعی و دائمی از کیفیت و تاثیرگذاری بسیار بیشتری نسبت به روغن خراطین زالو برخوردار است این تجربه ای است که طی ده سال سابقه فروش این محصول در همین فروشگاه بدست امده است علاوه بر این در تمام کتب طب سنتی بر تاثیرگذاری روعغن خراطین زالو به وضوح صحبت شده است.
در صورتی که طبق دستور بروشور همراه محصول، بدون تردید و مستمر از این محصول استفاده نمایید بدون شک نتیجه خوبی کسب خواهید کرد روغن خراطین زالو ظرف مدت دوماه می تواند حدود دو الی 4 سانتیمتر از طول و یک سانتیمتر از قطر، باعث رشد آلت تناسلی شود.

 • تعداد 1 نفر از 1 نفر این دیدگاه را مفید ارزیابی کرده‌اند.
 • گزارش
رتبه 
1396-01-13

خراطین یا زالو

سلام
در خیلی جاها از خراطین اشاره به نوعی کرم خاکی شده و در بعضی جاها اشاره به زالو شده ؟!!! واقعا خراطین روغن زالو است یا روغن کرم خاکی ؟
چند عدد برای سایز الت باید استفاده شود ؟ ایا واقعا تضمین میکنید الت بزرگ بشه ؟
اگر واقعا خراطین در سایز الت تضمینی عمل میکنه چرا کمپانی های امریکایی و اروپایی هروزه به دنبال موادهایی جهت بزرگی الت هستند ؟
من الت کوچک و بسیار لاغری دارم و قصد خرید دارم خواهشا کاملا به سوالاتم جواب بدین متشکرم

 • تعداد 1 نفر از 1 نفر این دیدگاه را مفید ارزیابی کرده‌اند.
 • گزارش
رتبه 
1396-01-06

خراطین

من استفاده کردم راضی هستم فقط خداکنه اثرش از بین نره و موندگار باشه

 • تعداد 1 نفر از 1 نفر این دیدگاه را مفید ارزیابی کرده‌اند.
 • گزارش
رتبه 
1395-12-10

سفارش

سلام خسته نباشید
یک سفارش داشتم می خواستم فقط در بسته بندی محکم و پوشیده ارسال بشه
خیلی از زحمات شما متشکرم
بنام کریم الله صفدری

 • تعداد 1 نفر از 1 نفر این دیدگاه را مفید ارزیابی کرده‌اند.
 • گزارش
رتبه 
1395-12-10

روغن و کرم خراطین زالو

در تاریخ 95/11/3 یعنی دقیقا 37 روز قبل روغن و کرم خراطین خریداری شده شما بدستم رسید طبق دستور داخل جعبه روزی دومرتبه و ابتدا از کرم موجود در بسته بندی شروع به استفاده کردم باور کردن این مسئل برام واقعا سخت بود که فقط با تموم شدن کرم، در اندازه و سایز آلت تناسلیم تغییرات محسوسی رو حس می کردم پس از 12 روز وتموم شدن کرم از روغن خراطین زالو استفاده کردم هر روز و روزی دومرتبه چون این مسئله بشدت برام مهم بود هر روز مرتب وقت گذاشتم با وجودی که خیلی خسته کننده هست که هر روز دو مرتبه و هربار ده تا 15 دقیقه خودت رو ماساژ بدی ولی اونقدر برام اهمیت داشت که هزاربرابر این سختی رو هم به امید خلاصی از این وضعیت به جون می خریدم امروز 37 روز است که از این کرم و روغن استفاده می کنم و بیشتر از دو سانتیمتر به طول آلتم افزوده شده شاید این مسئله برای افراد عادی کم اهمیت یا بی اهمیت باشه ولی برای منی که عمری در سرخوردگی شرمندگی بسر بردم مثل یک معزه و شادی بسیار ارزشمنده از اینکه خدای مهربانم باعث شد شرمساری من برای مدتها بخاطر داشتن آلتی کوچک از بین بره شکر می کنم بخدا حاضر بودم هست و نیستم رو بدم ولی ظاهری طبیعی داشته باشم این برای من خیلی ارزشمنده از سایت خوب شماهم تشکر دارم

 • تعداد 1 نفر از 1 نفر این دیدگاه را مفید ارزیابی کرده‌اند.
 • گزارش
رتبه 
1395-12-09

روغن خراطین زالو

بنام رضایی یک شیشه سفارش دادم لطفا هرچه سریعتر ارسال شود و فقط هم بدست خودم تحویال شود
باتشکر

 • تعداد 1 نفر از 1 نفر این دیدگاه را مفید ارزیابی کرده‌اند.
 • گزارش
رتبه 
1395-12-09

مشکل بزرگ برخی از آقایان

سلا
برخی از ما مردها مشکل بسیار بزرگ و ناراحت کننده ای داریم که از لحظه ای که بلوغ جنسی می رسیم مارو آزار میده تا ابد مشکلی بنام کوچکی آلت تناسلی شاید برای هیچ مردی شرمندگی و حقارتی بزرگتر از این وجود نداشته باشه که پیش جنس مخالفش بخاطر کوچک بودن آلت تناسلیش احساس حقارت کنه بخاطر نزدیک شدن به سن ازدواج و روبرو شدن با این مشکل بنده رو بشدت افسرده کرده بود پس از تمام مراجعاتم به پزشک های اورولوژیست متخصص شهرستانمون و شهر تهران و مصرف انواع داروهای مختلف از روی ناامیدی تمام یک شیشه روغن خراطین زالو هم خریداری کردم باوجودی که می دونستم منو این مشکل خورد کننده باید تا آخر باهم باشیم اما با توصیه های پشتیبان بسیار دلسوز فروشگاه با مصرف چند ماهه این روغن اندک اندک تفاوتهایی رو احساس کردم الان و پس از گذشت حدود 4 یا 5 ماه از این مسئله احساس بسیار خوبی پیدا کرده ام گرچه به اندازه و سایز مورد علاقه ام دست نیافته ام اما دیگر احساس سرشکستگی و ترس از روبرو شدن با همسر آینده ام را ندارم بدون شک بسیاری از هموطنان عزیزم نیز به همین مشکل مواجه هستند مشکلی که براحتی نمی توان آنرا با هرکسی درمیان گذاشت- برای همه این عزیزان آرزوی سلامتی و موفقیت را دارم

 • تعداد 1 نفر از 1 نفر این دیدگاه را مفید ارزیابی کرده‌اند.
 • گزارش
رتبه 
1395-11-26

اصالت روغن خراطین

کاربر محترم " ئه وین "
متاسفانه بسیاری از افراد به مانند شما و به تصور انجام خرید راحت تر، از داروخانه و یا عطاری های واقع در محل سکونت خود این محصول را خریداری می کنند که عموما نیز این محصولات تقلبی بوده و نتیجه مطلوبی نیز در پی نخواهند داشت چه بسا که بعضا بخاطر استفاده از مواد غیر مجاز برای موثر بودن در اینگونه روغن ها، امکان ایجاد حساسیتهای شدید پوستی نیز وجود دارد و درصورت دچار شدن به این عوارض، مبالغ هنگفتی می بایست برای درمان اینگونه حساسیت ها هزینه شود.
این اطمینان وجود دارد درصورتی که این محصول از این فروشگاه خریداری شود، بدون کمترین تردیدی می توانید از اصالت و کیفیت بالای آن اطمینان خاطر داشته باشید چرا که لابراتوار بزرگ روجا متعلق به این فروشگاه بوده و این محصولات نیز بطور مستقیم از همین فروشگاه عرضه می شوند
هموطنان گرامی با خیالی اسوده می توانند روغن خراطین اصل را از همین فروشگاه خریداری کرده و در صورت عدم رضایت از تاثیرگذاری مناسب، وجه پراختی خود را بدون کم و کاست و تنها با ارائه شماره فاکتور مجود در بسته بندی محصل، دریافت نمایند.
در مدت بیش از ده سال عرضه این محصول توسط این فروشگاه، حتی یک مورد نیز چنین اتفاقی رخ نداده است
تضمین برگشت وجه تنها برای ایجاد اطمینان خاطر هرچه بیشتر شما خریداران محترم می باشد.

 • تعداد 1 نفر از 1 نفر این دیدگاه را مفید ارزیابی کرده‌اند.
 • گزارش
رتبه 
1395-11-26

روغن خراطین اصل

سلام..من دوبار خزیذم یکیش در شهرم داروخانه گیاهی یکیک اینترنتی سفارش دادم اما متاسفانه هردو تقلبی بود وکلی پولم رفت..باوجود مشکل مالی شدید پولشونو تونستم جورکنم که کلاسرم گذاشتن برااین جسارت نباشه نمیتونم اعتماد کنم..تروخدا واقعا مال شما اصله؟حداقل نود درصدش باید خراطین باشه...فقط خداتونو درنطر بگیرین دنیا خیلی کوچیکه ارزش نداره....ممنونم میشم درباره اینکه اصله توضیح بیشتربدین

 • تعداد 1 نفر از 1 نفر این دیدگاه را مفید ارزیابی کرده‌اند.
 • گزارش
رتبه 
1395-10-28

روغن خراطین

بیشتر از یکماه میشه که روغن و کرم خراطین زوالو رو از شما خریداری کردم خوشبختانه تا الان که یه مقدار تاثیر داشته و از این بابت راضی هستم امیدوارم با استفاده طولانی مدت نتیجه بهتری هم بدست بیارم
خیلی برای این مسئله هزینه کردم و انواع قرص و داروهای مختلف رو تست کردم اما نتیجه ای برام نداشتن
فقط نگرانم که نکنه تاثیرش از بین بره
آیا ممکنه اثرش از بین بره؟ تا چه مدتی باید ازش استفاده کنم؟

 • تعداد 1 نفر از 1 نفر این دیدگاه را مفید ارزیابی کرده‌اند.
 • گزارش